Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Prajzský pohár 2020

facebooková stránka Prajzského poháru

Jako náhrada zrušené sezóny vznikla myšlenka Prajzského poháru, kterého se účastní osm týmů ve dvou skupinách. Veškeré informace se dozvíte dále v článku.

Pořadatel poháru: TJ Sokol Štěpánkovice

Hráči: Kmenoví hráči klubu, kromě nich mohou nastoupit v jednotlivých utkáních 2 hostující hráči (ti mohou nastoupit během poháru pouze v jednom týmu a zároveň musí být registrováni ve FAČR).

Herní systém: Dvě skupiny po čtyřech týmech, hraje se systémem doma – venku (tzn. každý tým 6 zápasů ve své skupině). První dvě mužstva z každé skupiny postupují do play-off, kde se utkání systémem 1A – 2B a 1B – 2A. Vítězové se utkají ve finále a poražení v zápase o třetí místo. V play-off se hraje pouze jeden zápas.

Skupina A: Oldřišov, Kravaře, Malé Hoštice, Chlebičov

Skupina B: Strahovice, Bolatice, Kobeřice, Štěpánkovice

Utkání: V případě remízy se kope pět pokutových kopů. Pokud po těchto kopech nebude rozhodnuto, kope se po jedno pokutovém kopu střídavě až do rozhodnutí. Tyto dodatečné pokutové kopy může zahrát pouze jeden určený hráč daného týmu.

Bodové hodnocení: Výhra v základní hrací době 3 body, vítězství po penaltách 2 body, poražený po penaltách 1 bod, poražený v základní hrací době 0 bodů.

O pořadí ve skupinách rozhoduje: 1. počet bodů, 2. vzájemné utkání, 3. rozdíl branek, 4. větší počet vstřelených branek, 5. los

Ceny pro týmy: Velký putovní pohár, dále bude vyhlášen nejlepší střelec a brankář

Vstupné: Jednotné vstupné 30 Kč na všechny zápasy všech klubů, náš klub bude kromě toho mít zlevněnou vstupenku (důchodci) za 20 Kč.

Naše zápasy

Neděle 31.5.   17:00 Oldřišov – Chlebičov 0:4
(předzápas Dorost – Stěbořice od 15:00)
rozhodčí Porubek – Tvrdý, Šafařík
Pátek 5.6.        17:30 Kravaře – Oldřišov 2:2, 4:3 na penalty
rozhodčí Schneider – Šafrán, Kolečkář
Neděle 14.6.   17:00 Malé Hoštice – Oldřišov 2:3
Sobota 20.6.    17:00 Chlebičov – Oldřišov 1:3
Neděle 28.6.   17:00 Oldřišov – Kravaře 0:1
(předzápas Dorost – Otice od 15:00) 0:5
Sobota 4.7.      17:00 Oldřišov – Malé Hoštice 5:1
(předzápas Dorost – Malé Hoštice od 15:00)

PLAY-OFF

Neděle 5.7.       15:00 1. semifinále Kobeřice – Kravaře 1:1, 4:3 pp (hřiště Oldřišov)

Neděle 5.7.       18:00 2. semifinále Strahovice – Oldřišov 0:6 (hřiště Oldřišov)

Sobota 11. 7.    15:00 o 3. místo Kravaře – Strahovice 2:4 (hřiště Štěpánkovice)

Sobota 11. 7.    18:00 finále Kobeřice – Oldřišov 4:1 (hřiště Štěpánkovice)

Zápasy skupiny A

1. kolo

Neděle 31. 5.  17:00   Oldřišov – Chlebičov 0:4

Neděle 31. 5.  17:00   Kravaře – Malé Hoštice 2:1

2. kolo

Pátek 5. 6.       17:30 Kravaře – Oldřišov 3:2 po penaltách

Sobota 6. 6.    17:00   Chlebičov – Malé Hoštice 5:2

3. kolo

Pátek 12. 6.     17:30   Kravaře – Chlebičov 2:1 po penaltách
Neděle 14. 6.   17:00   Malé Hoštice – Oldřišov 2:3

4. kolo

Sobota 20.6. 17:00 Chlebičov – Oldřišov 1:3

Neděle 21.6.   17:00   Malé Hoštice – Kravaře 1:3

5. kolo

Neděle 28.6. 17:00 Oldřišov – Kravaře 0:1

Neděle 28.6.   17:00   Malé Hoštice – Chlebičov 7:1

6. kolo

Pátek 3. 7. 17:30 Chlebičov – Kravaře 1:2

Sobota 4.7.     17:00   Oldřišov – Malé Hoštice 5:1

Zápasy skupiny B

1. kolo

Sobota 30 5.   17:00   Bolatice – Strahovice 3:2

Sobota 30 5.   17:30   Kobeřice – Štěpánkovice 10:0

2. kolo

Sobota 6. 6. 17:30 Kobeřice – Bolatice 6:2

Neděle 7. 6.    16:00   Štěpánkovice – Strahovice 1:6

3. kolo

Sobota 13. 6.  17:00   Bolatice – Štěpánkovice 4:1

Neděle 14. 6.   17:00   Strahovice – Kobeřice 2:1

4. kolo

Sobota 20. 6. 17:30 Štěpánkovice – Kobeřice 0:4

Neděle 21.6.   17:00   Strahovice – Bolatice 4:2

5. kolo

Sobota 27. 6. 17:00 Bolatice – Kobeřice 0:0

Neděle 28.6.   17:00   Strahovice – Štěpánkovice 5:3

6. kolo

Sobota 4. 7. 17:00 Štěpánkovice – Bolatice 2:4

Pátek 3.7.     18:00   Kobeřice – Strahovice 3:2

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook