Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Ve 3. kole šipkařské ligy zvítězil Lumír Kočí

Třetí kolo zimní šipkařské ligy O pohár firmy Autodíly Michalčík ovládl Lumír Kočí s náhozem 432 bodů. O pouhých šest bodů za ním skončil Dušan Jadrný s 426 body. Třetí pozici obsadil Jan Mrázek s 328 body. dále >

Ve 2. kole Šipkařské ligy zvítězil Pavel Hanka

Ve druhém kole Šipkařské ligy O pohár firmy Autodíly Michalčík zvítězil Pavel Hanka s náhozem 416 bodů. Na druhém místě skončil Jan Mrázek s 407 body. Třetí příčku obsadil Tonda Fabián s 368 body. dále >

1. kolo Šipkařské ligy ovládl Václav Polišenský

První kolo Šipkařské ligy O pohár firmy Autodíly Michalčík, kterého se zúčastnilo 26 hráčů, ovládl Václav Polišenský s náhozem 476 bodů. O pouhé čtyři body skončil druhý Michael Ulička. Třetí pozice patřila Davidu Kubelovi s 375 body. dále >

Silvestrovský fotbal Ženatí – Svobodní 4:4

Vánoční přání přesedy klubu

Drazí členové a příznivci Sportovního klubu Moravan Oldřišov,

jménem klubu Vám přeji klidné a  příjemné prožití vánočních svátků.

Dále mi dovolte, abych poděkoval všem členům našich oddílů za reprezentaci klubu a práci, kterou v této nelehké době poznamenané covidem, pro klub ve svém volném čase vykonali.

Také děkuji všem, kteří se podíleli v roce 2021 na organizaci všech akcí a brigádách pod hlavičkou SK Moravan.

Do roku 2022 přeji Všem přátelům Oldřišovského fotbalu pevné zdraví, štěstí a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Lubomír Strouhal, předseda

Silvestrovský fotbal 2021

Zimní šipkařská liga 2022

Změna otevírací doby Hostince Moravan

Vážení návštěvníci Hostince Moravan, níže uvádíme otevírací dobu, která bude platit v zimní přestávce fotbalové sezóny. Na běžnou otevírací dobu (denně) přejdeme v průběhu března. Jarní část sezóny pak začne 20. března.