Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Silvestrovský fotbal zrušen

Z důvodů aktuální situace (index PES na stupni 5) jsme nuceni zrušit tradiční silvestrovský fotbal mezi výběry svobodných a ženatých. Děkujeme za pochopení.

Výkonný výbor klubu

Vánoční přání předsedy klubu

Drazí přátelé a příznivci SK Moravan Oldřišov,

rok 2020 nebyl fotbalu nakloněn jak bychom si přáli, celý svět postihl virus covid-19 a to poznamenalo i soutěže, kterých se účastníme. Naši muži odehráli pouze 10 zápasů a zbytek se odložil. Moravan zůstává po podzimu
na 14 místě. S tímto umístěním nejsme spokojeni a nelíbí se nám. Pevně doufám, že nás tato dlouhá přestávka nakopne a budeme stoupat tabulkou na vyšší příčky, kde Moravan patří.

Také bych rád poděkoval naším mládežnickým družstvům, které nás úspěšně reprezentují a dělají nám velkou radost.

Dále mi dovolte, abych poděkoval všem členům SK Moravan za reprezentaci a práci, kterou pro klub ve svém volném čase vykonali. Také děkuji všem, kteří se podíleli v roce 2020 na organizaci všech akcí
a brigádách pod hlavičkou SK Moravan Oldřišov.

Do roku 2021 přeji Všem přátelům Oldřišovského fotbalu hodně zdraví, štěstí a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Lubomír Strouhal

předseda klubu

Šipkařská liga 2021

7. ročník Memoriálu Vaška Blahetky

hromadná fotka účastníků zde

Tuto sobotu 12.12.2020 se od 16 hodin v Hostinci Moravan uskuteční 7. ročník Memoriálu Vaška Blahetky – turnaje v šipkách.

Hostinec Moravan opět otevřen

Dnešním dnem se opět otevírá Hostinec Moravan. Jedinou změnou oproti uvedené provozní době je tato sobota, kdy z důvodu vysílání zápasu SFC Opava – Baník Ostrava bude otevřeno již od 14 hodin. Upozorňujeme, že kapacita hostince je z důvodu nařízení vlády omezena na 50 %. I přes toto omezení se těšíme se na vaší návštěvu.

V pátek 4. 12. 2020 od 17 hod. opekání makrel

V pátek 4. 12. 2020 se od 17:00 hodin uskuteční před Hostincem Moravan tradiční opékání makrel pod taktovkou MasterChefa Zdeňka Čecha .

Prajzský pohár 2021

Přinášíme první informace o druhém ročníku Prajzského poháru 2021. dále >

Zemřel Václav Hron

V hlubokém zármutku oznamujeme, že nás ve věku 71 let opustil dlouholetý člen našeho klubu pan Václav Hron. Pro klub dlouhá léta dobrovolnicky pracoval, když vozil hráče klubovým autobusem na zápasy a následně vybíral vstupné na domácích utkáních.

Rodině a nejbližším pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast.

Výkonný výbor klubu

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook