37_20231221_102253.jpg

Nová trenérská dvojice u A mužů

Jak jste si jistě všimli v posledních dvou domácích zápasech, již podruhé v této sezóně došlo ke změně na trenérských postech u týmu A mužů.

Novým hlavním trenérem je od utkání s Dolním Benešovem Tomáš Horsinka (46), v roli asistenta bude pokračovat Mirek Mička (29).

Horsinka jako hráč působil v Dolním Benešově, Kozmicích nebo Píšti. Trénoval hlučínskou mládež, byl asistentem trenér v Dolním Benešově v postupové sezóně z divize do MSFL, s Kozmicemi postoupil do 1. A třídy a s karvinským dorostem vyhrál divizi. 

"Nyní je pro mě výzva, abychom s klukama zachránili krajský přebor v Oldřišově, kde si myslím, že župní přebor patří. Za dvě kola, co jsem u týmu působil, jsem poznal po zápasech, že fanouškům není jedno jaká soutěž se v Oldřišově hraje. Svými výkony budeme chtít hlavně doma, aby Oldřišov byl jako nedobytná tvrz," říká Horsinka. 

Mirek Mička hrál za mládežnické týmy SFC Opava, následně za mužské týmy Hradce nad Moravicí nebo za náš Oldřišov. Z důvodu vleklých zranění se vydal na trenérskou dráhu, kde naposledy trénoval Hradec nad Moravicí v 1. A třídě.

S oběma trenéry je klub domluven na spolupráci zatím do 30. 6. 2024. Jednoznačným úkolem je záchrana v Krajském přeboru.

Výkonný výbor klubu