57_20240308_132951.jpg

Pardy a Varmus: Věříme v lepší zítřky

Rozhovor s trenéry mladších žáků o první polovině sezóny a cílem pro jaro.

"Podzimní část sezóny bychom hodnotili kladně, skončili jsme na třetím místě se ziskem 13 bodů při bilanci 4 výhry-1 remíza-2 prohry s pozitivním skóre 41:11," začal hodnocení první z trenérů Tomáš Pardy a pokračoval: "Přes zimu jsme se připravovali v tělocvičně, kde jsme se zaměřili na dynamickou a fyzickou část. K dispozici jsme také měli 3 lekce s profi trenérkou ve fitness v Kravařích, což klukům prospělo."

"Od března se připravujeme na hřišti v Oldřišově, kde pracujeme na herní činnosti týmu a v plánu máme odehrát přátelské utkání s Kylešovicemi a Raduní,"  řekl druhý z trenérů Tomáš Varmus. "K dispozici máme 13 členný tým, který se v podstatě od podzimu nezměnil. Doplňovat jej budeme kluky ze starší přípravky, kteří už pravidelně nastupovali na podzim a ukázali se ve velmi dobrém světle. Svoji šanci hrát o level výš si určitě zaslouží," doplnil Varmus. 

"Na jaře bychom chtěli porážet přední týmy v tabulce, se kterými jsme na podzim sehráli vcelku vyrovnané zápasy až na malé chybičky, kterým se budeme chtít na jaře vyvarovat. První mistrovské utkání odehrajeme doma v neděli 7. 4. od 13:15, kdy přivítáme hosty z Háje ve Slezsku / Mokrých Lazců, tak nás přijďte podpořit!" dodal Pardy.