Související zápas

SK Moravan Oldřišov
SKMOSlavia Orlová
1:2(1:1)
ne 13. 8. 2023 17:00 @ tráva, SATUM Krajský přebor mužů, 2. kolo
6_20230816_093141.png

REGION OPAVSKO: Oldřišov body nezískal

Nedělní soupeři vstupovali do zápasu v odlišném rozpoložení. Zatímco Oldřišov venku deklasoval Jakubčovice, Orlová doma schytala výprask od Kobeřic. Po závěrečném hvizdu se । však nálada obou mužstev radikálně změnila, protože vítězství vyválčili hosté.

Úvodní dvacetiminutovka měla vysoké tempo. Nejprve se dopustil obrovské hrubky orlovský Slowik, protože po nepove­dené střele Píšaly nepochopitel­ně zasunul balon do vlastní kasy - 1:0. Chleba se pak lámal při dvojnásobné tutovce oldřišovského Bořuckého, který nepře­konal gólmana Bučka, a hned z protiútoku se radovali hos­té. Příliš mnoho prostoru dostal Kadlíček a pohotově vyrovnal na 1:1. Domácí družina se pak vidi­telně trápila, když působila velice bezzubým dojmem.

Orlové tak stačilo čekat na šanci, která při­šla v 63. minutě. Z hranice šest­náctky se opřel do balonu Maleňák a gólman Godula se po míči natahoval marně - 1:2. „Dneska nám to vůbec nešlo. V ofenzivě jsme byli úplně jaloví. Kdyby si soupeř nevstřelil vlastní gól, tak my asi branku sami nedáme. Zápas se lámal při tutovkách Bořuckého. Místo dvojnásobného vedení přišlo vyrovnání. Sportovně ale musím uznat, že Orlová si zasloužila zvítězit,“ uvedl oldřišovský taktik Petr Hlaváček.

Branky: 12. Slowik vlastní - 17. Kadlíček, 63. Maleňák.

Sestava Oldřišova: Godu­la - Fusek, Kurka (70. Meze­ra), Rother, Janík (87. Bolacký) - Klinger - Uvíra (57. Továrek), Manderla (70. Kubalák), Píšala (57. Strakoš) - Bořucký - Prokša.

Trenér: Petr Hlaváček

Zdroj: REGION OPAVSKO