Související zápas

SK Moravan Oldřišov
SKMOPetřvald n. M.
0:3(0:2)
ne 29. 10. 2023 14:30 @ tráva, SATUM Krajský přebor mužů, 13. kolo
27_20231101_235548.jpg

REGION OPAVSKO: Oldřišov favorita nepřekvapil

Trápící se Oldřišov narazil na velice silného protivníka, když se pokusil zaskočit tabulkového lídra z Petřvaldu na Moravě. V nedělním utkání se bohužel naplno projevilo odlišné rozpoložení obou mužstev. Ambiciózní hosté se na povinnou výhru ani moc nenadřeli.

Bodové naděje domácího týmu se začaly bortit již ve 12. minutě. Oldřišovští zadáci totiž nedokázali odkli­dit míč ze šestnáctky, čehož využil Vengřinek a tečovanou ranou otevřel skóre - 0:1. Ještě hůře se Oldřišovu dýchalo od 34. minuty, kdy nabral dvougólové manko. Macíček dostal příliš mno­ho prostoru ke střele a zamí­řil nechytatelně k bližší tyči - 0:2. Výsledkový zvrat od­mítl krátce před pauzou spí­cí kanonýr Bořucký. Na ča­somíře zrovna naskočila 41. minuta, když zajel Švec nešetrně do Bořuckého a pískala se penalta. Bořuc­ký se bohužel nedržel pravi­dla, že faulovaný nemá jít ko­pat a nasměroval míč z jede­nácti metrů nad břevno. Mís­to gólu do šatny tak přišel de­finitivní direkt ze strany Pe­třvaldu, který pečetil své ví­tězství trefou zkušeného Ko­vaříka - 0:3. Za domácí v zá­věru neuspěl Kubalák. „Roz­hodl náš nedůraz uvnitř šest­náctky. Oba góly jsme soupe­ři doslova darovali. Při prv­ní situaci jsme nebyli schop­ní odkopnout balon a také u druhé obdržené branky jsme byli strašně nedůslední. Před přestávkou jsme mohli utká­ní zdramatizovat, ale nepro­měnili jsme penaltu,“ po­vzdechl si oldřišovský stratég Miroslav Mička.

Branky: 12. Vengřinek, 34. Macíček, 72. Kovařík.

Sestava Oldřišova: Go­dula - Fusek (73. Vitoul), Rother, Klinger, Strakoš - Píšala (73. Mezera), Kur­ka, Manderla (26. Uvíra), Janík (14. Rubý) - Prokša (73. Kubalák), Bořucký. Tre­nér: Miroslav Mička

Zdroj: REGION OPAVSKO