Související zápas

SK Moravan Oldřišov
Krásné PoleSKMO
2:1(1:0)
so 7. 10. 2023 15:00 @ tráva, SATUM Krajský přebor mužů, 10. kolo
23_20231012_123815.jpg

REGION OPAVSKO: Oldřišov se potápí

Oldřišovští fotbalisté dost hazardují, protože v důležité záchranářské bitvě nestačili na Krásné Pole, takže spadli na předposlední příčku tabulky a Dolní Benešov je jim v patách.

Hosté zřejmě soupeře pod­cenili, protože v úvodním děj­ství šlapali vodu. Jejich protiv­ník se na trávníku mnohem lépe pohyboval, takže Oldřišov musel několikrát děkovat své­mu brankáři Rychlému. Gólu do šatny však Slezané neunik­li, protože Ševčík nekompro­misně propálil Rychlého - 1:0. Ve druhém poločase však hos­té viditelně zvýšili obrátky. Ve­lice dobré příležitosti si vypra­covali Klinger s Rubým, jen­že domácí brankář Tichý se opakovaně vyznamenal. Za­sloužené vyrovnání se zrodi­lo v 66. minutě. Janík při standardce načechral pěkný centr na hlavu Klingera, který ten­tokrát nezaváhal - 1:1. Výsled­kový obrat následně odmítl Vi­toul, protože po nedovoleném zákroku na Kubaláka zahodil penaltu.

V 80. minutě navíc ve vápně hloupě fauloval oldřišovský Janík a vyfasoval červe­nou kartu. Navíc se kopala dal­ší pentle, kterou ovšem Rych­lý zneškodnil. Bod si ale hosté neodvezli. Po chybě Manderly se totiž Klimek zbavil Mezery a zajistil Krásnému Poli vítězství 2:1. „Jsem obrovsky zklamaný a také naštvaný. S takovým pří­stupem nemáme v krajském přeboru co dělat. První polo­čas byl přímo strašidelný. Proti bloku soupeře jsme si nevěděli rady a vůbec jsme se nehýbali. Po přestávce se hra zlepšila, ale stejně nakonec kvůli hrubým chybám nemáme ani bod,“ zlobil se oldřišovský kouč Petr Hlaváček.

Branky: 44. Ševčík, 88. Kli­mek - 66. Klinger.

Sestava Oldřišova: Rychlý - Fusek, Klinger, Kurka (87. Píšala), Mezera - Rother (46. Janík) - Uvíra, Manderla, Bořucký, Rubý (65. Vitoul) - Kubalák. Trenér: Petr Hlaváček

Zdroj: REGION OPAVSKO