Související zápas

SK Moravan Oldřišov
Slavia OrlováSKMO
– : –
so 16. 3. 2024 15:00 @ tráva, SATUM Krajský přebor mužů, 17. kolo
62_20240320_102323.png

REGION OPAVSKO: Oldřišov spílal rozhodčím

Pod vedením nového trenéra Tomáše Horsinky dokázali fotbalisté Oldřišova zvítězit v posledních dvou podzimních zápasech, takže i do Orlové odjížděli se zdravým sebevědomím. Dobrá nálada však hostům až do závěrečného hvizdu nevydržela, když jim uškodili rozhodčí.

Oldřišov nejprve přežil nápor soupeře, aby hned vzápětí přispěchal s tvrdým protiúderem. Čerstvý třicátník Bořucký si naběhl na průnikový pas Manderly a chladnokrevně míč zavěsil do sítě - 0:1. Hosté hájili nejtěsnější vedení do 43. minuty, kdy se prosadil Zach a vyrovnal na 1:1. Nutno dodat, že celá situace dost zaváněla ofsajdem. Orlová se potom hnala za vítězstvím, které jí zajistil Motloch, když usměrnil balon nekompromisně pod břevno - 2:1. 

Fotbalisté Oldřišova se však nevzdali a sahali po remíze. Hodně nadějně vypadal především přímák Uvíry, kterého rozesmutnil zkušený gólman Buček. Poté zkoušel štěstí Bořucký, jenže Buček opět čaroval. „Jsem znecnucený. Celou zimu se poctivé připravujeme na start jara a pak s námi udělají tohle. Utkání paradoxně řídil pomezní rozhodčí, který otáčel fauly a nemával ofsajdy. Do Orlové jsme jeli neprohrát a bod bychom si určité zasloužili,“ zlobil se oldřišovský stratég Tomáš Horsinka.

Branky: 43. Zach, 57. Motloch - 11. Bořucký.

Sestava Oldřišova: Hlavaček - Tománek (46. Uvíra), Hartmann, Klinger, Rother - Rubý (68. Latton), Manderla, Kurka, Janík (86. Vitoul) - Prokša (68. Kubalák), Bořucký. Trenér: Tomáš Horsinka

Zdroj: REGION OPAVSKO