66_20240320_130952.jpg

Šéftrenér mládeže Čagala: Trenérům děkuji za odvedenou práci

Sérií rozhovorů s trenéry uzavírá šéftrenér mládeže Kamil Čagala.

"V první řadě bych chtěl poděkovat všem trenérům za odvedenou práci. Vím, že to není jednoduché skloubit soukromou a pracovní činnost," začal rozhovor Čagala a pokračoval: "V klubu máme 69 mládežníků, kteří výborně reprezentuji Oldřišov. Sice jsme malá obec, ale máme tady velmi dobré zázemí (umělá tráva, tělocvična), kde se můžeme připravovat v zimní přípravě na jarní část sezony," přiblížil Čagala start zimní přípravy mládeže.

"Pro zpestření zimní přípravy jsme zajistili fitness lekce ve Fitclubu Twist v Kravařích. Tréninkové jednotky využívají všechna mužstva od nejmladších až po muže. Tyto speciální tréninky si všichni velmi pochvalují." Došlo také k rozšíření vybavení: "Také jsme koupili nové tréninkové pomůcky, tréninkové oblečení pro všechny kategorie a míče."

"Novinku, které si moc cením, jsou samostatné brankářské tréninky pro mládež, kde vidíme rapidní zlepšení našich brankařů," okomentoval Čagala rozhodnutí klubu, že klub bude financovat tyto speciální tréninky. 

"Po domluvě s trenérem A mužstva bychom chtěli, aby se jeho vybraní svěřenci zapojili do tréninku přípravky a mladších žáků, aby se klub co nejvíce propojil. Což znamená, že hráči A mužstva budou s dětmi absolvovat tréninkové jednotky a budou se zapojovat do všech cvičení (rozvíjení, přihrávkové cvičení, střelbu a hru)," uvedl Čagala novinku v našem klubu.