SK Moravan Oldřišov
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Úvod
Klub
Základní informace
Vedení klubu
Trenéři
Historie
Areál
Vstupné
Střelci
Muži A
Muži B
Mládež
Akce
Nábor
Mládežnické turnaje
Odpust
Sportovní ples
Šipkařská liga
Fotogalerie
Partneři
Hostinec
Starý web
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Dorost
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Dorost
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Sezóna 2023/2024
-
čt 9. 5. 2024
Zápasy od 10. do 12. května
Víkendové zápasy
Sezóna 2023/2024
-
pá 3. 5. 2024
Zápasy od 3. do 9. května
Zápasy pro následující víkend a týden.
st 17. 4. 2024
Víkendové zápasy 19. - 21. 4.
Zápasy tohoto víkendu
Všechny články
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
sobota
11. 5.
Oldřišov
Komárov
so 11. 5. 2024 14:45
@
tráva, tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 17. kolo
4:1
so 11. 5. 2024 14:45
@
tráva, tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 17. kolo
středa
8. 5.
Oldřišov
Strahovice/Chuchelná
st 8. 5. 2024 16:00
@
tráva, tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 15. kolo
7:1
st 8. 5. 2024 16:00
@
tráva, tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 15. kolo
neděle
5. 5.
Hradec nad Moravicí
Oldřišov
ne 5. 5. 2024 10:00
@
tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 16. kolo
2:6
ne 5. 5. 2024 10:00
@
tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 16. kolo
Nadcházející zápasy
sobota
18. 5.
Bohuslavice/Píšť
Oldřišov
so 18. 5. 2024 16:00
@
tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 18. kolo
– : –
so 18. 5. 2024 16:00
@
tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 18. kolo
sobota
25. 5.
Chvalíkovice
Oldřišov
so 25. 5. 2024 14:30
@
tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 11. kolo
– : –
so 25. 5. 2024 14:30
@
tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 11. kolo
sobota
1. 6.
Oldřišov
Hať/Darkovice
so 1. 6. 2024 14:45
@
tráva, tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 10. kolo
– : –
so 1. 6. 2024 14:45
@
tráva, tráva
,
PŘEBOR dorostu sk.A, 10. kolo
PŘEBOR dorostu sk.A
Název týmu
Z
Zápasy
Skóre
Body
1
Štěpánkovice
13
43:9
31
2
Oldřišov
13
46:19
30
3
Hať/Darkovice
12
35:25
23
4
Chvalíkovice
12
32:23
22
5
Bohuslavice/Píšť
13
35:23
21
6
Háj ve Slezsku
13
42:45
13
7
Hradec nad Moravicí
13
28:53
10
8
Strahovice/Chuchelná
14
16:61
9
9
Komárov
13
31:50
7